Kategória: Dekoratívne žiarovky

Dekoratívne žiarovky z kolekcie EDISON sú dodávané so štandardnými objímkami, ktoré sa používajú v domácnostiach. Žiariace vlákno vo vnútri žiarovky je omotané okolo drôtika, čo vytvára neobvyklý svetelný efekt. Zasvietený zdroj dokáže pritiahnuť zrak každého zvedavca.

Mirror Kolekcia FILAMENT obsahuje LED fila

Mirror Kolekcia dekoračných žiaroviek

Mirror Kolekcia FILAMENT obsahuje LED filament, ktorý sa používa v nových LED žiarovkách a je približne 4cm dlhý sklenený alebo zafírový pásik, na ktorom je umiestnených zhruba 25 LED diód zapojených do série. LED čipy sú vyrábané technológiou COG – Chip On Glass. Tento pásik je celý obalený vrstvou luminoforu. Na rozdiel od klasických LED čipov je napájaný malým prúdom. Malý prúd napájajúci filamentové žiarovky umožňuje úspornú konštrukciu napäťového meniča, ktorý nevyžaduje chladenie a celý sa zmestí do pätice E27.

Dekoračné žiarovky obsahujú polovičné zrkadlo, vďaka ktorému žiarovka odráža svetlo spätne na stenu a vytvára prekrásny dekoračný efekt. Špeciálne zrkadlo ponúka dokonalé osvetlenie, prekrásne farby a lepšie chladenie žiarovky. Tieto elegantné moderné žiarovky budú ozdobou vašej miestnosti a domácnosti. Žiarovky z kolekcie MIRROR majú šikovný dizajn, zrkadlový prúžok zabraňuje tomu, aby nás oslnovali jasom a súčasne svetlo vystupuje hore, dolu alebo zboku. Záleží podľa typu a modely dotyčnej žiarovky.

 

 

EDISON štýl žiaroviek prenesie vašu udalosť na ďalšiu úroveň

Kde používať dekoračné žiarovky EDISON

Panovanie dekoračných žiaroviek Edison sa ešte neskončilo. Tieto elegantné žiarovky sa dodávajú ako v žiarivkových, tak v žiarovkových štýloch a ponúkajú jedinečnú oranžovú žiaru podobnú svetlu obyčajnej sviečky. Mnohí z nás stále využívajú tieto skvelé žiarovky Edison. Používme ich na zdobenie a vytváranie okolitých svetiel v domácnostiach a reštauráciách, v kuchyni a pod. Využitie je obmedzené len Vašou fantáziou.

Ručne vyrábané retro lampy

Do svojho domova by sme mohli pouvažovať o kúpe stolovej lampy alebo si ju môžeme vyrobiť. Mohli by sme rozobrať starý ventilátor a prerobiť ho na kreatívnu stolovú lampu v priemyselnom štýle.

Ručne vyrábané retro lampy

Dekorácia slávnostnej udalosti

Inovujte svoju vonkajšiu alebo vnútornú udalosť s teplou žiarou dekoračných žiaroviek Edison. Či už máte záujem osvetliť svadbu alebo vytvoriť jedinečnú atmosféru pre vašu večeru, EDISON štýl žiaroviek prenesie vašu udalosť na ďalšiu úroveň. Skúste použiť rad rôznych tvarovaných žiaroviek Edison a individuálne ich natiahnite v rôznych dĺžkach od stropu.

EDISON štýl žiaroviek prenesie vašu udalosť na ďalšiu úroveň

Použitie na čítanie v noci

Ak ste fanúšik modernej domácej dekorácie, možno budete chcieť kombinovať jednoduchú šnúru s veľkou žiarovkou EDSION, aby ste vytvorili jednoduchú, ale elegantnú lampu na čítanie. Treba poznamenať, že pred vytvorením nového čítacieho svietidla,  musíte starostlivo odmerať strop, aby ste nepoužili príliš vysokú alebo príliš nízku žiarovku a závesný vodič. Nikto sa nechce hrať na skokana, keď sa pokúša vypnúť svetlo predtým alebo po dobrom čítaní.

Ak ste fanúšik modernej domácej dekorácie, možno budete chcieť kombinovať jednoduchú šnúru s veľkou žiarovkou EDSION

Dekoračný štýl osvetlenia reštaurácie

Pre reštaurácie je dôležité, aby si zachovali nádhernú atmosféru. Osvetlenie zohráva dôležitú úlohu pri nastavovaní nálady, prezentácii jedla a dokonca aj v riadení reštaurácie.

Použitie žiaroviek Edison v reštaurácii môže pomôcť vyzdvihnúť romantickú náladu a dokonca pritiahnuť pozornosť hostí. Niektoré reštaurácie využívajú dekoračné žiarovky EDISON v celom priestore reštaurácie. Iní môžu zvážiť, či ich zavesia v blízkosti pokladnice alebo barovej plochy. Možnosti sú nekonečné.

Či už sa snažíte skrášliť svoju domácnosť, kuchynu alebo zlepšiť atmosféru reštaurácie, žiarovky Edison sú skvelým spôsobom, ako to dosiahnúť. Zistite, či sú žiarovky Edison dostatočne jasné pre vašu inštaláciu. Neváhajte nás v prípade potreby kontaktovať… radi vám poradíme.

Nová Kolekcia 3D FIREWORKS – dekoračných žiaroviek

Ako jediný na slovenskom trhu vám predstavujeme novú Kolekciu 3D dekoračných žiaroviek v rôznych tvaroch. Kolekcia 3D FIREWORKS je kolekcia dekoračných žiaroviek, ktoré dokážu vytvoriť nádherné osvetlenie pre Vašu domácnosť, party, svadbu a podobne. Kolekcia dekoratívnych žiaroviek obsahuje 3D farebný efekt.Okrem toho sú tieto žiarovky šetrné k životnému prostrediu a chránia Vás pred UV alebo IR žiareniu. Žiarovky ponúkajú unikátny dizajn a poskytujú 3D efekt, efekt ohňostroja. Spestrite svoje osvetlenie v podniku alebo vo vašej domácnosti. S kolekciou žiaroviek 3D FIREWORKS bude Váš podnik bezkonkurenčný a nádherný.

Tieto úžasné 3D dekoratívne žiarovky dokážu vytvoriť nádherné osvetlenie pre váš domov, party a svadby s jeho 3D efektom. Na rozdiel od tradičných žiaroviek, vrhajú farebné ohňostroje s 3D efektom, ktorý môže priniesť nádherné vizuálne efekty do Vášho domova, party a svadby. S vysoko kvalitnou farebnou LED žiarovkou môžete vyzdobiť vnútorné priestory ako sa vám páči, a dodať farbu pre svoj život. Môže mať široké využitie v domácnosti, kaviarni, bare, na party, na svadbe, na výstave, v obchode, atď.

Tieto úžasné žiarovky nájdete tu

 

Ako jediný na slovenskom trhu vám predstavujeme novú Kolekciu 3D dekoračných žiaroviek

 

Moderný dizajn žiaroviek

Bez žiaroviek si svoj život už nevieme predstaviť. Sú všade a sú potrebné. Sú v domácnostiach, hoteloch, v autách, reštauráciách, baroch a na rôznych iných miestach. Všimli ste si už a vy, že v reštauráciách a podobných podnikoch nájdete rôzne kreatívne žiarovky? Nie klasické, ktoré bežne kupujeme, ale žiarovky, ktoré sú niečim výnimočné. Pokiaľ sa vám niečo také páči tiež, tak neváhajte a kúpte si to tiež. Ak však máte šikovné ruky, tak si to kľudne môžete urobiť aj doma. Použite len vašu fantáziu a príde to samo. Vaša navrhnutá žiarovka bude niečo nové, kreatívne a hlavne výnimočné.

Na trh sa dostala nová žiarovka s názvom „sphere“. Vyrába sa so špirálovým a klasickým vzorom vlákien, takže si typ môžete vybrať aj sami. Sami rozhodnite čo sa vám lepšie hodí do domácnosti či do hotela a reštaurácie. Je to len na vás.

Ako ďalšia tu je Edison žiarovka, ktorá je navrhnutá v retro štýle. Áno, dokonca aj žiarovky idú s módou. Existuje mnoho štýlov a motívov dekoračných žiaroviek. Poznáme napríklad vzhľad slzy či  kruhov. Tieto žiarovky ponúkajú fantastický svetelný zážitok, aký pri normálnej žiarovke budete hľadať len márne.

Ďalej poznáme mnoho iných svietidiel. Odporúčame si pozrieť aj svietidlá na stenu, ktoré sa už nesú v štýle luxusu. Nemusíte mať ani veľa peňazí aby ste si ich mohli dovoliť. Zaručujeme, že podobné svietidlá urobia na vašu rodinu a známych obrovský dojem a vy tak nikdy nebudete ľutovať svoju kúpu.

Dekoračné žiarovky z kolekcie RGB EDISON

Dekoračné žiarovky z kolekcie RGB EDISON sú moderným typom LED žiaroviek z kolekcie RETRO EDISON žiaroviek. Tieto novodobé žiarovky sú v rôznych farebných prevedeniach. Obsahujú LED diódy, ktoré sú vložené v ochranom skle žiarovky. Vďaka LED technológií šetria úsporu energie a zároveň aj financí.

Žeravé vlákna sú nahradené LED studenými diódami

RGB Edison kolekcia sa líši od iných kolekcií tým, že klasické žeravé vlákna sú nahradené LED diódovou reťazou. Takto žiarovka nedosahuje vysokú teplotu a zároveň poskytuje krajšie a výraznejšie svetlo. Tieto originálne žiarovky obsahujú magický reťazec LED svetelných diód v rôznych farebných prevedeniach.

Vďaka dynamickému dizajnu, tieto žiarovky napodobňujú klasicky štýl EDISON žiaroviek, avšak s využitím moderných LED diód vo farbách

Žiarovky z kolekcie RGB EDISON sú vhodné ako dekorácia na svadbu, Vianoce, Haloween, rodiné oslavy alebo ako záhradná dekorácia. Je možné ju použiť aj ako dekoráciu do bežnej domácnosti. Žiarovky dodajú útulnú atmosféru. Ako jediný na našom trhu vám ponúkame tieto nádherné dekoračné žiarovky v rôznych farbách a modeloch. www.ziarovky.eu

 

 

Moderné svietidlá a žiarovky

Moderné svietidlá

Moderné svietidlá a žiarovky – Svietidlá trocha inak, ako sme bežne zvyknutý u našich starých rodičov, kde šlo predovšetkým o funkčnosť a čoraz väčší dôraz kladieme aj na dizajn.

Dekoračné žiarovky v kreatívnych svietidlách

V našom online obchode v súčasnosti nájdete mnoho štýlov a modelov dekoračných žiaroviek. Tieto dekoračné osvetlovacie predmety sme zaradili do viacerých kategórií a kolekcií. Líšia sa farbou svetla, rozmermi, tvarom, farbou skla, materiálom, využitím atď. Niektoré z dekoračných žiaroviek dosahujú dĺžku až 30 cm a niektoré majú zase šírku 12,5 cm. Najzaujímavejšie tvary dosahujú žiarovky so špirálovými vláknami vnútri žiarovky, pretože ponúkajú niečo nové a svojim spôsobom moderné. Všetky žiarovky sú vhodné na použitie v EÚ a väčšina z nich ponúka závit E27, čo je najpoužívanejší typ pätice na Slovensku a celkovo v EÚ.

Žiarovky sú popúlarne hlavne pre svoj priemyselné dizajn a štýl. Sú vhodné do reštaurácií, hotelov, barov a iných miest, kde chcete vytvoriť historickú alebo priemyselnú kreatívnu atmosféru. Mnohí architekti a architektonické štúdia majú záujem o tento priemyselný skvost, pomocou ktorého vytvoria kreatívne osvetlovacie prostredie svojim klientom. Pokiaľ sa vám tieto dekoračné žiarovky páčia, neváhajte a skombinujte si ich doma so svojim svietidlom alebo lampou. Ich použitie je obmedzené len Vašou fantáziou. Naše dekoračné žiarovky sme našli vo viacerých nemenovaných reštauráciach na Slovensku aj v zahraničí. Kombinácie boli úžasne a kreatívne.

V našom online obchode v súčasnosti nájdete mnoho štýlov a modelov dekoračných žiaroviek Dekoračné žiarovky v kreatívnych svietidlách

Preprava krehkých predmetov

Bezpečné balenie je nevyhnutnou súčasťou nášho baliaceho procesu. Keď si objednáte krehké predmety, ako sú sklenené žiarovky, kryštálové lustre, dekorácie zo skla a pod. Uvedomujeme si že nemôžeme na krehké predmety dávať pozor za prepravnú službu a nemôžeme byť so zásielkou každý krok na jej ceste k zákazníkovi, preto sa spoliehame na našu tajnú zbraň: bublinková fólia, pena. Všetky krehké zásielky starostlivo balíme do ochrannej fólie alebo peny.

Môžeme hrdo povedať že doteraz sa nám žiadna zásielka nevrátila a ani nebol oznámená ako zničenú, zlomená alebo poškodená.

Preprava krehkých predmetov Bezpečné balenie je nevyhnutnou súčasťou nášho baliaceho procesu

Trend dekoračných žiaroviek z kolekcie EDISON

V posledných rokoch, môžete vidieť Edison dekoračné žiarovky kdekoľvek, v kaviarnach, baroch, jedálenských reštaurácií, v butikoch, atď. Staromódny dizajn Edison žiaroviek vyzerá skvele v historických svietidlách. Pokiaľ používate iný typ svietidiel a pridáte do nich edison žiarovky, okamžite sa z nich stane svietidlo v priemyselnom štýle. Okrem komerčného využitia, mnohí naši priatelia začali používať dekoratívne Edison žiarovky v ich domácnostiach. Dokážu totiž vykúzliť krásnu romantickú atmosféru. 

Trend dekoračných žiaroviek z kolekcie EDISON Okrem komerčného využitia, mnohí naši priatelia začali používať dekoratívne Edison žiarovky v ich domácnostiach

Najväčšia dekoračná žiarovka z nášho sortimentu

Dovolujeme si vám predstaviť dekoračnú žiarovku, ktorú nájdete len u nás. Jedná sa o dekoračnú žiarovku z retro kolekcie EDISON, ktorá pozostáva zo slučky vlákien z volfrámu, ktoré sa ťahajú celým centrálnym pilierom zdroja žiarovky. Vďaka svojej teplo jantárovej žiare, vyžaruje rustikálne kúzlo ako žiadna iná žiarovka. Táto mohutná žiarovka v tvare obrovskej gule dostala pomenovanie "sphere", pretože je mohutná a pripomína planétu. Dekoračná žiarovka Sphere sa vyrába so špirálovým a klasickým vzorom vlákien, takže si môžete vybrať, ktorý typ sa vám lepšie hodí do domácnosti, pracovne alebo reštaurácie či hotela. Použitie tejto žiarovky je limitované len Vašou fantáziou. Retro žiarovkay z kolekcie EDISON je ručne vyrábaná s ozdobným vláknom v Quadloop podobe. Sklá sú vyrábané z dymového skla v zlatom odtieni a spolupracujú so všetkými typmi stmievačov (dimmer).

EDISON žiarovky v retro dizajne sú čoraz populárnejšie typy dekoračných žiaroviek na trhu Dovolujeme si vám predstaviť dekoračnú žiarovku, ktorú nájdete len u nás. Jedná sa o dekoračnú žiarovku z retro kolekcie EDISON

EDISON žiarovky v retro dizajne sú čoraz populárnejšie typy dekoračných žiaroviek na trhu. Ich vzhľad sa rýchlo mení a momentálne existuje mnoho rôznych štýlov a motívov týchto dekoračných žiaroviek. Žiarovky majú vzhľad slzičiek, kruhov, klasických žiaroviek, sviečok a rôznych nepravidelných motívov. Tieto retro dekoračné žiarovky ponúkajú fantastický svetelný zážitok a efekt, aký pri žiadnych iných typoch žiaroviek nenájdete. 

Na našej webovej stránke používame súbory cookies. Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s ich používaním a ukladaním do Vášho prehliadača. Viac informácií | Zatvoriť