Svietidla na mieru

Svietidla z našej ponuky dokážeme prispôsobiť na mieru v mnohých technických a dizajnových parametroch. Predsa len ak ste nenašli v ponuke hľadaný výrobok, alebo máte nápad na výrobu atypického svietidla v rôznorodom štýle, obráťte sa na nás. V rámci technických a výrobných možností nášho dodávateľa sa budeme snažiť navrhnúť a vyrobiť Vám osvetlenie na mieru.

V prípade že si želáte vytvoriť alebo poskladať svoje vlastné svietidlo na mieru, musíte popustiť uzdu svojej kreativite. Takto môžete dokonale zladiť dotyčné svietidlo do svojho interiéru a dokázať tak niečo jedinečné a umelecké. Niečo čo nemá nikto, len vy. Hovoríme tu o osvetlení, ktoré bude navrhnuté tak, aby zaujalo pozornosť, či už na dĺžku kábla alebo na farbu svetla a pod. Máme všetko čo potrebujete na vytvorenie takéhoto druhu svietidla. Odporúčame vám, aby ste si na vytvorenie takéhoto svietidla zaobstarali kvalifikovaného elektrikára, ktoré toto svietidlo poskladá za Vás.

Sme tím kreatívnych umelcov, ktorí neustále hľadajú nový dizajn osvetlenia interiérov a exteriérov. Spolupracujeme s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi na projektoch, ktoré môžu pomôcť zlepšiť a inšpirovať nás všetkých k lepšiemu. Ponúkame netradičné, historické ale aj moderné produkty. Naša kolekcia nadčasovej klasiky, aktualizované a autentické reprodukcie poskytujú jedinečný pohľad a bezkonkurenčnú kombináciu inšpirovanú dizajnom, vysokou kvalitou a bezkonkurenčnou cenou. Každé ročné obdobie prinášame bohatstvo nových myšlienok vytriedených z nášho partnerstva s poprednými svetovými remeselníkmi, čo nám umožňuje predviesť svoje unikátne produkty, vášeň a vízie.

Neváhajte a prezrite si aj náš katalóg svietidiel, dielov a príslušenstva k svietidlám

Využite naše skúsenosti a neuspokojte sa s priemerom. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať emailovo na adrese ziarovky@ziarovky.eu