B2B

Business to Business

Ponúkame Vám možnosť stať sa súčasťou našej distribučnej, marketingovej a predajnej siete partnerov, t. J. Budete mať prístup a budete môcť svojim zákazníkom ponúknuť moderné a technologicky vyspelé produkty za férové ceny. Hľadáme veľkoobchodníkov, obchodníkov a predajcov pre náš sortiment osvetlenia rôznych svetových značiek.

Naša spoločnosť  je výhradným distribútorom osvetlenia, káblov a elektro doplnkov pre Slovensko a Českú republiku talianskej značky DayLight Italia, ktorá je svetovou špičkou vo svojom obore. Ponúkame vám Vintage žiarovky, textilné káble, retro rozety, stolové a nástenné lampy, objímky, tienidlá a iné elektro doplnky od prémiového výrobcu DayLight Italia. 

Taktiež sme oficiálnym dodávateľom svietidiel, žiaroviek a kvalitných elektro komponentov (spínače, káble, zástrčky…) talianskej značky AMARCORDS.

Snažíme sa vám taktiež ponúknuť čo najširšiu kolekciu vintage a retro svietidiel na Slovenskom trhu. Naše svietidlá odosielame po celom svete a je možné ich vidieť v mnohých kaviarniach, reštauráciach, podnikoch či domácnostiach po celom svete. Taktiež sme schopný vyskladať vám svietidlo na mieru, podľa Vašich požiadaviek. Máte predstavu aké svietidlo by ste chceli, avšak neviete ho nikde nájsť? pošlite nám náčrt, fotografiu alebo predstavu. Spravíme všetko čo je v našich silách aby sme vám Vaše svietidlo našli, vyskladali či zabezpečili od dodávateľa.

Obchodný manažér pre Slovensko a Českú Republiku
+421 903 274 471
Máte otázky ohľadom produktov alebo si prajete aby Vás navštívil náš obchodný zástupca so vzorkami?
Majiteľ / Konateľ spoločnosti
+421 902 586 762
Spoločnosť ODIS STUDIO s.r.o. je tu pre Vás a je pripravená Vám poskytnúť všetky potrebné informácie, zodpovedať Vaše otázky, riešiť Vaše potreby.
Hlavný Katalóg Talianskej značky DAY LIGHT ITALIA 

(pre otvorenie katalógu kliknite na obrázok nižšie)

daylight-italia-general-katalog-1-500x500
Fashion Katalóg Talianskej značky DAY LIGHT ITALIA 

(pre otvorenie katalógu kliknite na obrázok nižšie)

daylight home
Nový katalóg Talianskej značky AMARCORDS

(pre otvorenie katalógu kliknite na obrázok nižšie)

AMARCORDS
Katalóg Talianskej značky IDEALLUX

(pre otvorenie katalógu kliknite na obrázok nižšie)

IDEAL LUX copy

Stojany do kamenných prevádzok

Prečo sa stať našim B2B partnerom?

Ponúkame na výber z viac než 100 modelov a farieb textilných káblov. 100% vyrobené v Taliansku s IMQ alebo UL certifikáciou. Vnútorný PVC obal navrhnutý aby garantoval vysokú ohybnosť a zachovával stálu kvalitu kábla.

Stolové, nástenné, závesné lampy a stropné objímky ktoré boli testované v nezávislých laboratóriách a získali zhodu v súlade CE certifikátmi. Všetky zostavené jedine s použitím certifikovaných komponentov.

Objímky ktoré sa nachádzajú v našej ponuke sú vyrábané z rôznych materiálov akými sú: kov, drevo, meď, mosadz, keramika, porcelán, bakelit, silikón, plast a pod. Všetky elektro komponenty certifikované.

Naše zástrčky, spínače, stmievače a doplnky sú všetky vo vysokej kvalite a samozrejme certifikované. Ponúkame rôzne modely a farebné prevedenia.

Ponúkame taktiež najširší sortiment žiaroviek od mnohých špičkových dodávateľov. V sortimente vyše 300 modelov žiaroviek z rôznych materiálov, pre rôzne použitie.

Dotykové a mechanické vypínače so skleneným rámikom. Ďiaľkové ovládanie k dotykovým ovládačom. Digitálne termostaty a iné doplnky od prestížnej značky LIVOLO.

Tovar skladom býva expedovaný maximálne do troch pracovných dní, 80% objednávok však býva odovzdaných expresnému kuriérovi v rámci 24 hodín.

Po zaregistrovaní Vašej firmy do nášho online obchodu vám pridelíme Veľkoobchodný účet, pod ktorým uvidíme Vaše veľkoobchodné ceny s nápisom “Veľkoobchodná cena” čo znamená, že daný produkt nakupujete za veľkoobchodnú cenu.

Výhodou objednania tovar s veľkoobchodu je že si môžete tento produkt priamo vystaviť v predajni. Retail balenia na tieto produkty poskytuje náš dodávateľ. Ostatné retail balenia na menšie produkty a niektoré menšie typy svietidiel zabezpečujeme my v našej réžií.

V prípade záujmu o spoluprácu nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom nášho kontaktného formulára:

Your Name:
E-Mail Address:
Phone:
Message Text:
Prove you're a human: 1 + 0 = ?