Veľkoobchodná spolupráca

Veľkoobchodná činnosť je dôležitou súčasťou nášho podnikania – vďaka výhradnému zastúpeniu mnohých zahraničných značiek si môžeme dovoliť ponúkať zaujímavé veľkoobchodné ceny. V rámci veľkoobchodu predávame za veľkoobchodné ceny maloobchodom, elektrikárom, stavebným firmám a ďalším veľkoodberateľom. Partnerom buď zasielame tovar kuriérskou službou do ich prevádzok, alebo je možné si ho vyzdvihnúť osobne v sídle našej spoločnosti, ktorá sa nachádza na adrese: Vajanského 18, 03101, Liptovský Mikuláš. Ak máte záujem o spoluprácu na báze veľkoobchodu, neváhajte nás kontaktovať mailovo na adrese: ziarovky@ziarovky.eu.

Ponúkame Vám možnosť veľkoobchodnej spolupráce. Ak Ste fyzická alebo právnická osoba, podnikajúca na území Slovenskej republiky môžete sa zaregistrovať a nakupovať v internetovom obchode ziarovky.eu za veľkoobchodné ceny v pohodlí Vašej kancelárie. Po kontakte s nami vám dohodneme všetky podmienky.


Zaregistrujte sa ako Veľkoobchodný partner cez formulár

Your Name:
E-Mail Address:
Phone:
Subject:
Message Text:
Prove you're a human: 1 + 3 = ?

Odoslaním spoločnosť ODIS STUDIO s.r.o., Vajanského 18, Liptovský Mikuláš, 03101, IČO 50474022 spracuje vaše údaje s cieľom vybavenia vašej žiadosti na základe oprávneného záujmu. Údaje môžu byť odovzdané a spracované sesterskými spoločnosťami a ďalšími spracovateľmi. Máte právo podať námietku, požadovať od správcu prístup k osobným údajom, ich opravu, výmaz, prenositeľnosť, poprípade obmedzenie spracovania. Viac informácií v zásadách spracovania osobných údajov.​

Dôvody prečo spolupracovať s portálom Ziarovky.eu:

  • Rýchle vybavenie objednávky
  • Kvalitné a spoľahlivé služby a tovar
  • Zaujímavé veľkoobchodné zľavy
  • Najlacnejší tovar priamo od zahraničných výrobcov