Kto sme a čo ponúkame

Minulosť (rok 2011)

Naša spoločnosť vznikla približne v roku 2011 kedy sme prišli na trh s ponukou LED žiaroviek od popredných zahraničných výrobcov. Súčasťou sortimentu boli aj ozdobné LED vodovodné hlavice a kohútiky ako novinka na Slovenskom trhu. Vďaka vysokému dopytu po novinkách vo sfére LED osvetlenia sme svoj sortiment doplnili o viac modelov, druhov a typov týchto doplnkov.

V roku 2013 sme sa začali rozrastať a založili sme ďalší internetový obchod zameraný na svietidlá.  Svietidlá sa ujali a po dlhodobej spolupráci so zahranyčními výrobcami sme ich začali distribuovať a predávať vo väčšých množstvách.

Postupom času sme založili ďalšie portály a online obchody na predaj svietidiel a LED doplnkov. Sortiment bol v roku 2015 doplnený o náhradné diely a príslušenstvá v podobe objímok, stropných držiakov, vodičov a tienidiel od našich dodávateľov. Momentálne disponujeme viacerými eshopmi. Máme veľké skladové zásoby a dokážeme dodať akúkoľvek kvantitu produktov pre podniky. Zastrešujeme aj spoluprácu s viacerými odberateľmi a architektonickými štúdiami či veľkoobchodmi na slovenskom trhu, ktorý naše produkty ponúkajú svojim klientom ďalej.

Naša filozofia

Snažíme sa Vás neustálne inšpirovať v oblasti interiérového dizajnu osvetlenia. Ponúkame historické a retro štýly domácností, praktické návody a rady na osvetlenie Vášho domova a prezentáciu skvelých svietidiel, žiaroviek a elektro doplnkov. V našom sortimente nájdete osvetlenia pre Váš podnik, reštauráciu, bar, kaviareň a podobne. Ponúkame štýlové osvetlovacie prvky pre skrášlenie Vášho podniku alebo firmy.

Sme tím kreatívnych umelcov, ktorí deň čo deň hľadajú nový dizajn osvetlenia interiérov a exteriérov. Spolupracujeme s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi na projektoch, ktoré môžu pomôcť zlepšiť a inšpirovať nás všetkých k lepšiemu. Ponúkame netradičné, historické ale aj moderné produkty. Naša kolekcia nadčasovej klasiky poskytuje jedinečný pohľad a bezkonkurenčnú kombináciu inšpirovanú dizajnom, vysokou kvalitou a bezkonkurenčnou cenou.

Náš sortiment

Máme v sortimente rad kvalitných historických, priemyselných, retro, moderných a luxusných svietidiel na osvetlenie Vášho podniku alebo domácnosti. Ponúkame štylizované osvetlenie v podobe retro žiaroviek a rôznorodé príslušenstva k osvetleniu, ktoré je vám k dispozícii pre jednoduché, bezstarostné a rýchle doručenie po celom svete.

V súčasnosti expedujeme zásielky po celom svete. Dokážeme Váš tovar odoslať kdekoľvek za rozumné ceny. Dokážeme dať zhotoviť svietidlá podľa Vašich predstáv. Mnohí naši zákazníci si svietidlá prispôosobujú podľa vlastných potrieb. Neváhajte nás kontaktovať v prípade takejto požiadavky.

Zákaznícky servis a spätná väzba sú pre nás taktiež mimoriadne dôležité. Milujeme naše produkty a našich zákazníkov, takže chceme, aby ste nás milovali rovnako ako my Vás.

2058
Vyše 2000 exkluzívných produktov v sortimente
48 hodín
Tovar skladom expedujeme do 48 hodín
5
Denodenne naskladňujeme vyše 5 nových produktov
18
Veľkoobchodných odberateľov

Spolupráca s nami

Vlastníte firmu či eshop s podobným tovarom, ste elektrikár, architekt alebo pracujete so sortimentom, ktorý ponúkame? Hľadáme firmy, eshopy, obchodníkov na spoluprácu pri predaji nášho sortimentu. Z našej strany ponúkame zaujímavé veľko-obchodné ceny a množstevné zľavy, plus niekoľko spôsobov a postupov spolupráce.

Ako základnú zľavu poskytujeme 10% z objednávok ( zľava sa môže meniť podľa vybratého sortimentu ), časom pri väčších odberoch je možné mať vyššiu zľavu. Zľavy sú následne kalkulované podľa Vašich predošlých objednávok. Základná zľava vám bude uplatnená pri Vašej druhej objednávke. Je ideálne ak nás vždy kontaktujete mailom s tým, že zašlete rovno aj linky na požadovaný tovar. My Vám obratom spracujeme cenovú ponuku so zľavou a termínom dodania. Po jej odsúhlasení Vám zašleme zálohovú faktúru, po jej úhrade bude tovar objednaný a dodaný Neváhajte nás v prípade záujmu kontaktovať a informovať sa na mailovej adrese ziarovky@ziarovky.eu

Súčasnosť (rok 2017)

V súčasnej dobe sme investovali do skladových priestorov a nákupu techniky na výrobu tienidiel. Sme schopný vytlačiť a vymodelovať akýkoľvek model tienidla a dofarbiť ho podľa predstáv. Momentálne pracujeme na sérií tienidiel ktoré vám onedlho ponúkneme v našom online obchode. Tienidla budú prevažne v retro štýle avšak s moderným nádychom farieb. Máte sa na čo tešiť.