Kto sme a čo ponúkame

Začiatok (rok 2011)

Naša spoločnosť vznikla približne v roku 2011 kedy sme prišli na trh s ponukou LED žiaroviek od popredných zahraničných výrobcov. Vďaka vysokému dopytu po novinkách vo sfére LED osvetlenia sme svoj sortiment doplnili o viac modelov, druhov a typov.

V roku 2013 sme sa začali rozrastať a založili sme ďalší internetový obchod zameraný na svietidlá.  Svietidlá sa ujali a po dlhodobej spolupráci so zahraničnými výrobcami sme ich začali distribuovať a predávať vo väčšých množstvách.

Postupom času sme založili ďalšie portály a online obchody na predaj svietidiel a LED doplnkov. Sortiment bol v roku 2015 doplnený o náhradné diely a príslušenstvá v podobe objímok, stropných držiakov, vodičov a tienidiel od našich dodávateľov. Momentálne disponujeme viacerými eshopmi. Máme veľké skladové zásoby a dokážeme dodať akúkoľvek kvantitu produktov pre podniky. Zastrešujeme aj spoluprácu s viacerými odberateľmi a architektonickými štúdiami či veľkoobchodmi na slovenskom trhu, ktorý naše produkty ponúkajú svojim klientom ďalej.

“Nebeháme za nižšou cenou, často symbolizujúcou nekvalitu, ale zameriavame sa na náročných, vyberavých a profesionálnych zákazníkov.”

Naša filozofia

Snažíme sa Vás neustálne inšpirovať v oblasti interiérového dizajnu osvetlenia. Ponúkame historické a retro štýly domácností, praktické návody a rady na osvetlenie Vášho domova a prezentáciu skvelých svietidiel, žiaroviek a elektro doplnkov. V našom sortimente nájdete osvetlenia pre Váš podnik, reštauráciu, bar, kaviareň a podobne. Ponúkame štýlové osvetlovacie prvky pre skrášlenie Vášho podniku alebo firmy.

Sme tím kreatívnych umelcov, ktorí deň čo deň hľadajú nový dizajn osvetlenia interiérov a exteriérov. Spolupracujeme s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi na projektoch, ktoré môžu pomôcť zlepšiť a inšpirovať nás všetkých k lepšiemu. Ponúkame netradičné, historické ale aj moderné produkty. Naša kolekcia nadčasovej klasiky poskytuje jedinečný pohľad a bezkonkurenčnú kombináciu inšpirovanú dizajnom, vysokou kvalitou a bezkonkurenčnou cenou.

Náš sortiment

Máme v sortimente rad kvalitných historických, priemyselných, retro, moderných a luxusných svietidiel na osvetlenie Vášho podniku alebo domácnosti. Ponúkame štylizované osvetlenie v podobe retro žiaroviek a rôznorodé príslušenstva k osvetleniu, ktoré je vám k dispozícii pre jednoduché, bezstarostné a rýchle doručenie po celom svete.

V súčasnosti expedujeme zásielky po celom svete. Dokážeme Váš tovar odoslať kdekoľvek za rozumné ceny. Dokážeme dať zhotoviť svietidlá podľa Vašich predstáv. Mnohí naši zákazníci si svietidlá prispôosobujú podľa vlastných potrieb. Neváhajte nás kontaktovať v prípade takejto požiadavky.

Zákaznícky servis a spätná väzba sú pre nás taktiež mimoriadne dôležité. Milujeme naše produkty a našich zákazníkov, takže chceme, aby ste nás milovali rovnako ako my Vás.

4150
Vyše 4000 exkluzívných produktov v sortimente
24 hodín
Tovar skladom expedujeme do 24 hodín
5
Denodenne naskladňujeme v priemere 5 nových produktov
29
Veľkoobchodných odberateľov

Spolupráca s nami

Vlastníte firmu či eshop s podobným tovarom, ste elektrikár, architekt alebo pracujete so sortimentom, ktorý ponúkame? Hľadáme firmy, eshopy, obchodníkov na spoluprácu pri predaji nášho sortimentu. Z našej strany ponúkame zaujímavé veľko-obchodné ceny a množstevné zľavy, plus niekoľko spôsobov a postupov spolupráce.

Je ideálne ak nás vždy kontaktujete mailom s tým, že zašlete rovno aj linky na požadovaný tovar. My Vám obratom spracujeme cenovú ponuku so zľavou a termínom dodania. Po jej odsúhlasení Vám zašleme zálohovú faktúru, po jej úhrade bude tovar objednaný a dodaný. Neváhajte nás v prípade záujmu kontaktovať a informovať sa na mailovej adrese ziarovky@ziarovky.eu

Rok 2017 – 2018

V roku 2017 sme investovali do väčších skladových priestorov, políc a obalového materiálu našich produktov pre Maloobchod a Veľkoobchod. V sortimente pribudli taktiež nové kvalitné žiarovky a svietidlá talianskej značky Amarcords, svietidlá a žiarovky značky V-TAC. Začali sme ponúkať Edison dekoračné žiarovky značky AVIDE a taktiež luxusné a moderné dotykové vypíče značky LIVOLO.

Náš online obchod sme prispôsobili Vašim potrebám pre Veľkoobchod. Pre našich veľkoobchodných partnerov máme možnosť nakupovať za VO ceny priamo cez náš online systém eshopu. www.ziarovky.eu/b2b

Rok 2019

Začiatkom roku 2019 sme sa stali výhradným distribútorom pre Slovenskú a Českú republiku talianskej značky Daylight Italia, ktorá ponúka kvalitné LED zdroje vo forme dekoračných žiaroviek, LED špeciálnych žiaroviek, svietidiel a elektro príslušenstva (objímky, stropné rozety, textilné vodiče, spojky, decentralizéri …)

Výrobky Daylight Italia ponúkame veľkoobchodne do kamenných predajní so svietidlami, elektro predajní, architektonickým a dizajnérským štúdiam.

Spoločnosť Daylight Italia srl, ktorá pôsobí od roku 2013, vznikla z podnikateľskej iniciatívy skupiny podnikateľov popredných ázijských spoločností a talianskych odborníkov pôsobiacich v oblasti osvetlenia už viac ako 20 rokov. Poctivosť, pokora a vášeň pre prácu patria medzi hlavné hodnoty spoločnosti.

Na rozdiel od prenasledovania najnižšej ceny, ktorá je často synonymom nekvality, sa spoločnosť DayLight Italia rozhodla zamerať na cieľ náročných a profesionálnych zákazníkov. My sme radi že sme dostali možnosť zastupovať takúto spoločnosť, ktorá si zakladá na kvalite produktov.

V roku 2020 sme začali spolupráce s viacerými talianskymi spoločnostiami s osvetlením a náš sortiment sa rozrástol o tisíce nových produktov. Ponúkame vám Vintage žiarovky, textilné káble, retro rozety, stolové a nástenné lampy, objímky, tienidlá a iné elektro doplnky od prémiového výrobcu DayLight Italia.

Taktiež sme oficiálnym distribútorom pre Slovensko talianskych značiek ako Amarcords či IDEAL LUX.