Kategória: LED ŽIAROVKY

LED žiarovky

Distribúcia kvalitných elektro komponentov

Distribúcia kvalitných elektro komponentov vyrobených v Taliansku

Len nedávno sme sa stali oficiálnym distribútorom značky DayLight Italia. Táto značka vyrába a ponpka svoje výrobky v taliansku. Všetky výrobky sú nádherné a kvalitné. Sortiment je veľmi široký a tvoria ho rôzne typy žiaroviek, svietidiel, LED panelovy, LED trubíc a elektro komponenty ako napríklad: stropné rozety, objímky, zámky káblov, textilné káble, elektrické káble v tvare námorníckých lán, decentralizéri, nástenné svorky a úchyty, tienidlá a iné…

Medzi tzv “vlakové lode”, radíme žiarovky na obrázku nižšie. Jedná sa o kolekciu XXL, žiarovky ELEGANCE a LUXURY, ktoré sú vhodné do prestížnych hotelov, reštauácií, podnikov či do moderných domácnosti ktorých interiér chcete oživiť.

DAYLIGHT ITALIA Žiarovky

Veľmi zaujímavými žiarovkami sú žiarovky z kolekcie PORCELANNA. Už názov vystihuje že sa jedná o elegantné žiarovky vyrobené z porcelánu. Žiarovky boli navrhnuté to moderných interiérov tak, aby neoslepovali keď sa do nich človek napriamo pozrie.

Čo sa týka žiaroviek tu by sme sa trochu pozastavili. Spoločnosť začala vyrábať žiarovky, ktoré sú na našom trhu novinkou a ktoré v inom obchode nekúpite. Jedná sa o porcelánové žiarovky, SOFT FILAMENT žiarovky a v prvom rade LED žiarovky v umeleckých dizajnoch a v XXL veľkostiach. Tieto žiarovky sú nádherné a mohutné. Vyrábajú sa s dymovými, zlatými, zelenými, ružovými či modrými sklami. Žiarovky sú v tvare SPHERE.

Spoločnosť DAY LIGHT  ITALIA samozrejme ponúka stovky ďalších produktov, ktoré nájdete u nás v sortimente. V prípade že máte záujem stať sa našich Veľkoobchodným partnerom, neváhajte nás kontaktovať.

Zdravotné výhody EDISON žiaroviek

Zdravotné výhody EDISON žiaroviek

LED žiarovky rýchlo nahrádzajú všetky staršie žiarovky a svetlá. Z CFL a klasických žiaroviek, LED sú lepšou voľbou. Sú oveľa energeticky efektívnejšie, trvajú až desaťkrát dlhšie a ich ceny sa neustále znižujú. To všetko znie skvele, ale táto technológia má temnú stránku. Chladná teplota (4000K – 6000K) vyžarovaná LED žiarovkami môže byť pre nás skutočne škodlivá a nemala by sa používať v noci.

Nedávny článok publikovaný Harvardskou lekárskou školou uvádza škodlivý účinok modrého svetla, keď sa používa v noci. Ľudské telo je ovplyvnené farbou svetla vyrobeného žiarovkami alebo inými elektronickými zariadeniami, ako sú napríklad smartphony, počítače alebo televízory. Teplá žltá farba, ktorú produkujú žiarovky Retro Edison, sa ukázala ako lepšia pre nás, keď sa používa v noci. Dokonca i telefóny iPhone teraz menia teplotu farby obrazovky na teplú žltú farbu v noci. Takže okrem úžasnej nádhernej žiarovky EDISON, na ktorú sa môžete pozrieť, skutočne pomôže spať lepšie v noci a môže vás zachrániť zo zoznamu škodlivých chorôb.

filament žiarovky

Čo je LED FILAMENT?

Čo je LED FILAMENT? jedná sa len o ďalší názov bežne používaný pre žiarovky Edison. Tieto modely a typy FILAMENT žiaroviek sú vyrobené tak, aby vyzerali ako originálna žiarovka Edison vytvorená pred viac ako 100 rokmi. Slovo “FILAMENT” reprezentuje vlákno vnútri žiarovky, ktoré sa rozsvieti pri jeho zapnutí. FILAMENT je nový typ LED vlákna, ktorý je šetrnejší voči energiám a dosahuje väčšie osvetlenie ako bežné žiarovky EDISON. Tvar ako taký sa vôbec nemení. Vyrábajú sa v rovnakých štýloch ako žiarovky EDISON.

Tipy na vianočné darčeky

Predovšetkým na Vianoce chceme obdarovať svojich najbližších, ale často nevieme aký vhodný vianočný darček vybrať. My sme pre Vas pripravili pár tipov na Darček. Možno Vám pomôžu alebo Vás minimálne inšpirujú, na ten “najvhodnejší” darček pod stromček.

Sprchové LED hlavice

Do nášho sortimentu sme pridali moderné LED sprchové hlavice, ktoré očaria každého. Tieto LED sprchové hlavice budú skvelým darčekom pod stromček Vašim ratoliestiam alebo dospelým. Jedná sa o praktický a originálny darček. Sprchová hlavica prekvapí svojim podsvietením LED alebo vymoženosťou digitálneho zobrazenia teploty vody. Nevyhadzujte peniaze na sošky a drobností ktoré zapadnú prachom. Doprajte svojim blízkym Vianočný darček, ktorý bude využívaný každý deň.

LED Sprchová hlavica s digitálnym teplomerom, 3 farby

LED Fidget spinner

Síce už trošku otrepaný ale vždy potešujúci darček pre mladých ľudí. V našej ponuke však nenájdete len klasické bežné modely. My vám ponúkame niečo viac. Opäť máte možnosť spojiť praktickú stránku so zábavou. Ponúkame darček ktorý poteší každého. Exkluzívny LED Fidget spinner so vstavaným zapalovačom. Anti-stresové koliesko s ložiskom v tých naj šialenejších dizajnoch a prevedeniach. Zbieraj Spinnery a predveď sa Fidget spinner trikmi a hrami. Fidget Spinner inak nazývaný aj antistresová pomôcka.

Moderné LED hodinky

Modré LED hodinky strom života s dotykovým displejom. Tieto elegantné hodinky budú ozdobou Vašej ruky. Hodinky sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele. Led hodinky sú elegantné a zobrazujú strom života. Akonáhle sa dotknete displeja, zobrazí sa čas s modrým a bielym LED osvetlením. Praktický darčej pre mladých aj starších.

Špeciálne RGB žiarovky na ovládanie

RGB žiarovky s diaľkovým ovládaním potešia prevažne ľudí, ktorý si radi vychutávajú diskrétnu atmosféru v nočných hodinách. Žiarovka ponúkajú nastavenie farby svetla a sily osvetlenia.

Špeciálne projektory

Špeciálne projektory a nočné LED lampy. V našom sortimente nájdete farebné projektory, využívané na uspanie detí, efekty, party a pod. Dekorácie do každej detskej izby, ale aj do pracovne, obývacej izby. Svetlo projektora alebo lampy môže byť úžasným prostriedkom relaxácie, rovnako ako vítaným prostriedkom spestrenia večera po únavnom dni. Tieto projektory budú perfektným darčekom pre rodičov.

Farebný-projektor-morských-vĺn-7-morských-farebných-efektov-reproduktor-biela-farba-7

Farebný-projektor-morských-vĺn-7-morských-farebných-efektov-reproduktor-biela-farba-7

LED ART Žiarovky - dekorácia, umelecké žiarovky

Kolekcia LED ART 2017

Kolekcia LED ART 2017 predstavuje klasické tvary žiaroviek avšak interpretované v nových umeleckým tvaroch a štýloch. Poskytujú svietivosť až 350 lúmenov. Odporúčajú sa použiť pri špeciálnych eventoch, oslavách ako dekoračné umelecké osvetlenie.

Kvalita svetla a stmievanie spĺňajú najvyššie štandardy – vďaka jedinečným obvodom a najnovšej technológie pružného vlákna „Plus“. Patentovaná výrobná koncepcia a vysoko kvalitné špeciálne plasty zaručujú vynikajúcu tepelnú odolnosť a tým aj dlhú životnosť 15.000 hodín. Lampy sú ostrasu odolné a preto sú vhodné pre rôzne účely a použitia.

LED ART Žiarovky

V našom obchode nájdete všetky modely a tvary týchto jedinečných LED umeleckých žiaroviek. Ako jediný na slovenskom trhu ponúkame kolekciu LED ART 2017. Neváhajte a zaujmite nadčasovým dizajnom týchto svetklých dekoračných žiaroviek vo svojom podniku alebo domácnosti. Na výber tieto modely:

Mirror Kolekcia FILAMENT obsahuje LED fila

Mirror Kolekcia dekoračných žiaroviek

Mirror Kolekcia FILAMENT obsahuje LED filament, ktorý sa používa v nových LED žiarovkách a je približne 4cm dlhý sklenený alebo zafírový pásik, na ktorom je umiestnených zhruba 25 LED diód zapojených do série. LED čipy sú vyrábané technológiou COG – Chip On Glass. Tento pásik je celý obalený vrstvou luminoforu. Na rozdiel od klasických LED čipov je napájaný malým prúdom. Malý prúd napájajúci filamentové žiarovky umožňuje úspornú konštrukciu napäťového meniča, ktorý nevyžaduje chladenie a celý sa zmestí do pätice E27.

Dekoračné žiarovky obsahujú polovičné zrkadlo, vďaka ktorému žiarovka odráža svetlo spätne na stenu a vytvára prekrásny dekoračný efekt. Špeciálne zrkadlo ponúka dokonalé osvetlenie, prekrásne farby a lepšie chladenie žiarovky. Tieto elegantné moderné žiarovky budú ozdobou vašej miestnosti a domácnosti. Žiarovky z kolekcie MIRROR majú šikovný dizajn, zrkadlový prúžok zabraňuje tomu, aby nás oslnovali jasom a súčasne svetlo vystupuje hore, dolu alebo zboku. Záleží podľa typu a modely dotyčnej žiarovky.

 

 

Nová Kolekcia 3D FIREWORKS – dekoračných žiaroviek

Ako jediný na slovenskom trhu vám predstavujeme novú Kolekciu 3D dekoračných žiaroviek v rôznych tvaroch. Kolekcia 3D FIREWORKS je kolekcia dekoračných žiaroviek, ktoré dokážu vytvoriť nádherné osvetlenie pre Vašu domácnosť, party, svadbu a podobne. Kolekcia dekoratívnych žiaroviek obsahuje 3D farebný efekt.Okrem toho sú tieto žiarovky šetrné k životnému prostrediu a chránia Vás pred UV alebo IR žiareniu. Žiarovky ponúkajú unikátny dizajn a poskytujú 3D efekt, efekt ohňostroja. Spestrite svoje osvetlenie v podniku alebo vo vašej domácnosti. S kolekciou žiaroviek 3D FIREWORKS bude Váš podnik bezkonkurenčný a nádherný.

Tieto úžasné 3D dekoratívne žiarovky dokážu vytvoriť nádherné osvetlenie pre váš domov, party a svadby s jeho 3D efektom. Na rozdiel od tradičných žiaroviek, vrhajú farebné ohňostroje s 3D efektom, ktorý môže priniesť nádherné vizuálne efekty do Vášho domova, party a svadby. S vysoko kvalitnou farebnou LED žiarovkou môžete vyzdobiť vnútorné priestory ako sa vám páči, a dodať farbu pre svoj život. Môže mať široké využitie v domácnosti, kaviarni, bare, na party, na svadbe, na výstave, v obchode, atď.

Tieto úžasné žiarovky nájdete tu

 

Ako jediný na slovenskom trhu vám predstavujeme novú Kolekciu 3D dekoračných žiaroviek

 

Moderný dizajn žiaroviek

Bez žiaroviek si svoj život už nevieme predstaviť. Sú všade a sú potrebné. Sú v domácnostiach, hoteloch, v autách, reštauráciách, baroch a na rôznych iných miestach. Všimli ste si už a vy, že v reštauráciách a podobných podnikoch nájdete rôzne kreatívne žiarovky? Nie klasické, ktoré bežne kupujeme, ale žiarovky, ktoré sú niečim výnimočné. Pokiaľ sa vám niečo také páči tiež, tak neváhajte a kúpte si to tiež. Ak však máte šikovné ruky, tak si to kľudne môžete urobiť aj doma. Použite len vašu fantáziu a príde to samo. Vaša navrhnutá žiarovka bude niečo nové, kreatívne a hlavne výnimočné.

Na trh sa dostala nová žiarovka s názvom „sphere“. Vyrába sa so špirálovým a klasickým vzorom vlákien, takže si typ môžete vybrať aj sami. Sami rozhodnite čo sa vám lepšie hodí do domácnosti či do hotela a reštaurácie. Je to len na vás.

Ako ďalšia tu je Edison žiarovka, ktorá je navrhnutá v retro štýle. Áno, dokonca aj žiarovky idú s módou. Existuje mnoho štýlov a motívov dekoračných žiaroviek. Poznáme napríklad vzhľad slzy či  kruhov. Tieto žiarovky ponúkajú fantastický svetelný zážitok, aký pri normálnej žiarovke budete hľadať len márne.

Ďalej poznáme mnoho iných svietidiel. Odporúčame si pozrieť aj svietidlá na stenu, ktoré sa už nesú v štýle luxusu. Nemusíte mať ani veľa peňazí aby ste si ich mohli dovoliť. Zaručujeme, že podobné svietidlá urobia na vašu rodinu a známych obrovský dojem a vy tak nikdy nebudete ľutovať svoju kúpu.

Výhody LED

Kto by nepoznal LED, toľko sa o nich hovorí, aké sú šetrné a lepšie, ako bežné vlákninové žiarovky, je to však všetko pravda? Ako vôbec funguje LED? A aké má výhody? Poďme sa spolu pozrieť na tieto otázky a nájdeme spolu odpovede.

Aby sme mohli začať bližšie rozoberať LED žiarovky, povedzme si čo táto skratka vôbec znamená. Ak budeme hľadať v odborných knižkách nájdeme vždy niečo, ako light-emitting diode, čo by sme mohli voľne preložiť, ako elektroluminiscenčná dióda. Na prvý pohľad extrémne odborný pojem, ktorý nám vôbec nič nehovorí. V jednoduchosti by sme to mohli povedať aj takto – vyžaruje svetlo, keď ňou prechádza elektrický prúd v priepustnom smere.

Na trhu nájdeme rôzne druhy LED, či sú to už tie maličké, ktoré sú osadené v rôznych indikátoroch zariadení, v zobrazovačoch, v našich vozidlách, alebo poskytujú svetlo v našich príbytkoch, funkcia je vždy rovnaká. LED sa stali jednoducho súčasťou našich životov. Nájdeme ich už v každej domácnosti, či na verejných priestranstvách. Zaujímavé je to, že nie všetky sú rovnaké, čo sa týka svietivosti a kvality.

Dôležitú úlohu zohráva aj čip, ktorý je osadení v LED-ke. Na trhu nájdeme rôzne čipy, ktoré určujú viacej, ako si myslíte. Pozor si treba dávať na cenu, keď je veľmi nízka pravdepodobne sa jedná o LED čip s nízkym svetelným tokom, aj keď na obale môžete nájsť vytlačené údaje o vysokých Lumenoch! Týmto nepekným trikom, klame veľa výrobcov. Čipy odporúčame s označením novej generácie, kde patria napríklad MCOB LED, či  COB LED. Keď už vieme ako to celé funguje, povedzme si tie najdôležitejšie fakty, ktoré nás ako potencionálnych kupcov zaujímajú. Týmito faktami sú overené výhody oproti klasickým vlákninovým žiarovkám.

Výhody :

  • viacej svetla za menej peňazí- uvádzame vo W na 1 Lumen (LED viac ako 100 lm/W, obyčajná žiarovka 15 lm/W)
  • produkujú menej tepla ( max. 40 stupňov)
  • viacero svetelných odtieňov na trhu
  • rozsvecujú sa extrémne rýchlo
  • hodia sa aj do priestorov, kde je časté vypínanie a zapínanie
  • ekologické – žiadna ortuť ani ťažké kovy
  • extrémne dlhá životnosť – podľa výrobcov aj 17 rokov

LED sa teda stal našim dobrým priateľom, vďaka ktorému dokážem ušetriť nesmierne veľa peňazí na svietenie. Výhodou je aj nižšia cena na trhu, kedže sa nejedná o revolučnú novinku, ale LED je už akú-takú dobu na trhu.

 

LED žiarovky sviečky - www.ziarovky.eu

LED žiarovky – sviečky

LED žiarovky – sviečky, sa dodávajú v rôznych veľkostiach, farbách a taktiež v rôznych svetelných tokoch, ktoré vyžarujú. Tieto typy žiaroviek sú vhodné pre vnútorné ale aj vonkajšie použitie s jedinou požiadavkou a to je, že sa budú nachádzať vo vodotesnom púzdre alebo obale, aby nevznikol priamy kontakt elektriky s vodou. Čo sa týka typov sviečkových žiaroviek, existuje nespočetné množstvo druhov, typov ktoré sa delia podľa príkonu, farby a pod. K dispozícií sú 1watové, 2watové, 3watové, 4watové až po 50watové LED žiarovky. Tieto LED žiarovky sa vyrábajú s rôznym typom objímky (pätice). V našom sortimente nájdete pätice typu GU10, E27, E14, G4, G9 a mnoho iných. Znamená to že si nájde každý žiarovku podľa svojej potreby.

http://web.tradekorea.com/upload_file2/sell/69/S00045369/LED_Candle_Bulbs_E12_E14_E17_E26_E27_B15_B22.JPG

Tieto žiarovky sú ideálne pre malé lampy alebo môže byť taktiež použité ako samostatné osvetlenie v domácnosti. Vďaka svojmu vzhľadu sú ideálne pre svetelné zdroje umiestnené v rohoch izieb alebo zvýraznenie určitej časti miestnosti. Ich dizajn priláka každého zvedavca. Väčšie typy týchto LED žiaroviek sú vhodné na dekoračné ozdobenie vonkajších svietidiel, kde je potrebné použiť väčší zdroj svetla.  Za zmienku stojí samozrejme aj ich životnosť. Živostnosť týchto druhov LED žiaroviek nezaostáva za inými typmi LED žiaroviek. Vydržia od 30 000 až do 50 000 hodín. Niektoré typy týchto žiaroviek vydržia pri 3hodinovom dennom osvetlení až 25 rokov. Výsledkom ich používania je taktiež 90% úspora elektrickej energie v porovnaní s klasickými modelmi žiaroviek. V princípe to znamená že dostanete rovnakú úroveň osvetlenia ako predtým a ušetríte na elektrickej energií.

Pokiaľ máte záujem dozvedieť sa viac o týchto typoch dekoračných LED žiaroviek alebo máte záujem o kúpu, neváhajte nás kontaktovať na mailovú adresu info@ziarovky.eu