Spôsoby platby

Nakupovanie u nás je naozaj veľmi pohodlné. Ponúkame Vám niekoľko možností platby za Váš tovar. Vďaka rozvoju internetového bankovníctva môžete Vašu objednávku uhradiť okamžite po jej vytvorení, a potom sa už len tešiť na zásielku s tovarom. Tu nájdete prehľad možností platby v našom internetovom obchode.

 

Platba pri prevzatí tovaru (dobierka)

Tovar hradíte v hotovosti vodičovi dopravnej spoločnosti alebo poštovému doručovateľovi. Vždy si prosím pripravte potrebný obnos, urýchlite tým predanie zásielky. Platba pri prevzatí tovaru (dobierka)u je možná len na území Slovenskej republiky.

Platba bankovým prevodom

Ak si zvolíte platbu klasickým bankovým prevodom, automaticky vám na e-mail pošleme všetky potrebné údaje k prevodu, vrátane objednávky.

Pri platbe prevodom vopred:

  • môže byť termín dodania alebo objednania tovaru ovplyvnený termínom uhradenia platby
  • je nutné, aby bola čiastka pripísaná na náš účet najneskôr do piatich pracovných dní po potvrdení objednávky; v opačnom prípade je možné považovať objednávku za zrušenú.

Zálohová faktúra (iba pre firmy a inštitúcie)

V tomto prípade Vám pošleme zálohovú faktúru (predfaktúru), ktorú je potrebné úhradiť bankovým prevodom. Po overení platby pokračujeme vo vybavovaní Vašej objednávky a následne Vám ju pošleme.