LED žiarovky – sviečky

LED žiarovky sviečky - www.ziarovky.eu

LED žiarovky – sviečky, sa dodávajú v rôznych veľkostiach, farbách a taktiež v rôznych svetelných tokoch, ktoré vyžarujú. Tieto typy žiaroviek sú vhodné pre vnútorné ale aj vonkajšie použitie s jedinou požiadavkou a to je, že sa budú nachádzať vo vodotesnom púzdre alebo obale, aby nevznikol priamy kontakt elektriky s vodou. Čo sa týka typov sviečkových žiaroviek, existuje nespočetné množstvo druhov, typov ktoré sa delia podľa príkonu, farby a pod. K dispozícií sú 1watové, 2watové, 3watové, 4watové až po 50watové LED žiarovky. Tieto LED žiarovky sa vyrábajú s rôznym typom objímky (pätice). V našom sortimente nájdete pätice typu GU10, E27, E14, G4, G9 a mnoho iných. Znamená to že si nájde každý žiarovku podľa svojej potreby.

http://web.tradekorea.com/upload_file2/sell/69/S00045369/LED_Candle_Bulbs_E12_E14_E17_E26_E27_B15_B22.JPG

Tieto žiarovky sú ideálne pre malé lampy alebo môže byť taktiež použité ako samostatné osvetlenie v domácnosti. Vďaka svojmu vzhľadu sú ideálne pre svetelné zdroje umiestnené v rohoch izieb alebo zvýraznenie určitej časti miestnosti. Ich dizajn priláka každého zvedavca. Väčšie typy týchto LED žiaroviek sú vhodné na dekoračné ozdobenie vonkajších svietidiel, kde je potrebné použiť väčší zdroj svetla.  Za zmienku stojí samozrejme aj ich životnosť. Živostnosť týchto druhov LED žiaroviek nezaostáva za inými typmi LED žiaroviek. Vydržia od 30 000 až do 50 000 hodín. Niektoré typy týchto žiaroviek vydržia pri 3hodinovom dennom osvetlení až 25 rokov. Výsledkom ich používania je taktiež 90% úspora elektrickej energie v porovnaní s klasickými modelmi žiaroviek. V princípe to znamená že dostanete rovnakú úroveň osvetlenia ako predtým a ušetríte na elektrickej energií.

Pokiaľ máte záujem dozvedieť sa viac o týchto typoch dekoračných LED žiaroviek alebo máte záujem o kúpu, neváhajte nás kontaktovať na mailovú adresu info@ziarovky.eu