Kde používať dekoračné žiarovky EDISON

EDISON štýl žiaroviek prenesie vašu udalosť na ďalšiu úroveň

Panovanie dekoračných žiaroviek Edison sa ešte neskončilo. Tieto elegantné žiarovky sa dodávajú ako v žiarivkových, tak v žiarovkových štýloch a ponúkajú jedinečnú oranžovú žiaru podobnú svetlu obyčajnej sviečky. Mnohí z nás stále využívajú tieto skvelé žiarovky Edison. Používme ich na zdobenie a vytváranie okolitých svetiel v domácnostiach a reštauráciách, v kuchyni a pod. Využitie je obmedzené len Vašou fantáziou.

Ručne vyrábané retro lampy

Do svojho domova by sme mohli pouvažovať o kúpe stolovej lampy alebo si ju môžeme vyrobiť. Mohli by sme rozobrať starý ventilátor a prerobiť ho na kreatívnu stolovú lampu v priemyselnom štýle.

Ručne vyrábané retro lampy

Dekorácia slávnostnej udalosti

Inovujte svoju vonkajšiu alebo vnútornú udalosť s teplou žiarou dekoračných žiaroviek Edison. Či už máte záujem osvetliť svadbu alebo vytvoriť jedinečnú atmosféru pre vašu večeru, EDISON štýl žiaroviek prenesie vašu udalosť na ďalšiu úroveň. Skúste použiť rad rôznych tvarovaných žiaroviek Edison a individuálne ich natiahnite v rôznych dĺžkach od stropu.

EDISON štýl žiaroviek prenesie vašu udalosť na ďalšiu úroveň

Použitie na čítanie v noci

Ak ste fanúšik modernej domácej dekorácie, možno budete chcieť kombinovať jednoduchú šnúru s veľkou žiarovkou EDSION, aby ste vytvorili jednoduchú, ale elegantnú lampu na čítanie. Treba poznamenať, že pred vytvorením nového čítacieho svietidla,  musíte starostlivo odmerať strop, aby ste nepoužili príliš vysokú alebo príliš nízku žiarovku a závesný vodič. Nikto sa nechce hrať na skokana, keď sa pokúša vypnúť svetlo predtým alebo po dobrom čítaní.

Ak ste fanúšik modernej domácej dekorácie, možno budete chcieť kombinovať jednoduchú šnúru s veľkou žiarovkou EDSION

Dekoračný štýl osvetlenia reštaurácie

Pre reštaurácie je dôležité, aby si zachovali nádhernú atmosféru. Osvetlenie zohráva dôležitú úlohu pri nastavovaní nálady, prezentácii jedla a dokonca aj v riadení reštaurácie.

Použitie žiaroviek Edison v reštaurácii môže pomôcť vyzdvihnúť romantickú náladu a dokonca pritiahnuť pozornosť hostí. Niektoré reštaurácie využívajú dekoračné žiarovky EDISON v celom priestore reštaurácie. Iní môžu zvážiť, či ich zavesia v blízkosti pokladnice alebo barovej plochy. Možnosti sú nekonečné.

Či už sa snažíte skrášliť svoju domácnosť, kuchynu alebo zlepšiť atmosféru reštaurácie, žiarovky Edison sú skvelým spôsobom, ako to dosiahnúť. Zistite, či sú žiarovky Edison dostatočne jasné pre vašu inštaláciu. Neváhajte nás v prípade potreby kontaktovať… radi vám poradíme.